Medyum Nihat’ın “benim” diye koyduğu fotoğraf

Medyum Nihat zanneder ki, bu dünyada en akıllı, en zeki insan o, ondan başka herkes salak.

Yalanlarından sadece bir kaçını ifşa ettiğimiz Medyum Nihat İfşa sayfamızda, sitesinde “benim” diye koyduğu fotoğrafın sahte olduğunu, videolarda gözüken asıl Medyum Nihat’ın şişman olduğunu karşılaştırmalı fotoğraflarla ortaya koyduk. Ne dedi? “Vay efendim zayıfladım, oy efendim kendime baktım.”

Google’ın çok faydalı bir hizmeti var. Google Image Search, yani görsel arama. Şimdi Medyum Nihat’ın bir palavrasını daha belgeleriyle ortaya sereceğiz.

Nihat’ın sitesindeki “benim” diye koyduğu adamın resmini bilgisayarımıza kaydediyoruz ve images.google.com adresine girerek, arama kutusunun yanındaki fotoğraf makinesi imgesine tıklayarak, bilgisayarımızdaki fotoğrafı seçip yüklüyoruz.

Tatatatam!

Çıkan sayfada, Medyum Nihat’ın “benim” diye salladığı fotoğrafı nereden ÇALDIĞI, ARAKLADIĞI ortaya çıkıyor.

Görüleceği gibi bir çok yabancı sitede kullanılan ve “nasıl iyi bir ilk izlenim bırakırsınız?” diye bir görselde poz vermiş bu manken abi. Daha doğrusu 123rf isimli bir stok fotoğraf sitesinden indirilmiş. Şişko Nihat da “ben buyum” diye üstüne atlamış.

Şimdi Nihat bunlara da çıkar “ben medyumluktan kalan vakitlerimde modellik yapıyorum.” der. Ya da belki “bu siteler benim fotoğrafımı çalmış.” bile diyebilir :))))

Nasıl olsa “ingilizcen berbat” deyince “ayin İngilizcesi” kavramını dünya filoloji literatürüne kazandırmış bir dansözdür kendisi.