Medyum Nihat Hakkında Yazılanlar :

Aşağıdaki yorumlar, çeşitli medyum yorum ve tavsiye sitelerinden derlenmiştir. İsteyen, gerçekten bu yorumların o sitelerde yer aldığını Google’da arayarak doğrulatabilir.

İşte Medyum Nihat hakkında yazılanlar ve Medyum Nihat’ın marifetleri :

MEDYUM NİHATA İNANMAYIN

Geçenlerde bir tv kanalında Medyum Nihat ın ismini duydum,sicim büyüsü yaptırmak için iletişime geçtim söylediği herşeyi yapmama rağmen hiçbir faydasını görmedim,üstüne de paramızdanda olduk sakın ola bu adama inanmayın sahtekardır.

YALANCI MEDYUM NİHAT

Yakın bi arkadaşım geçenlerde Medyum Nihat a fal baktırmış hatırı sayılır bir miktarda ücret almış ama söylediği hiç bişeyin doğru olmadığını, yalan dolan üzerine fala baktığını söyledi bana bende bu adama sakın güvenip fal baktırmayın derim .

DOLANDIRICI MEDYUM NİHAT

Medyum Nihat hocayla internet üzerinden bağlantı kurdum sevdiğime kavuşmak için karasu büyüsü yapılması gerektiğini söyledi ücretinin peşin olduğunu iletti bana bende verdim ücretini, o günden sonra hocanın ne izine rasladım nede cismine dolandırıldım.

SAHTEKAR MEDYUM NİHAT

Kardeşim Medyum Nihat adında bi medyumun erdime çare olabileceğini görmüş internetten iletişim numarasını bulup aradık sağlıüımla ilgili büyü yapacaktı parasınıda peşin verdik ama fayda görmedik,şimdi telefonlarımıza da bakmıyor sahtekar adam.
TEKRAR EDİYORUZ BU YORUMLARI BİZ YAZMADIK, BİZ UYDURMADIK. BU YORUMLAR GOOGLE’A MEDYUM NİHAT YAZINCA ÇEŞİTLİ MEDYUM YORUM VE ŞİKAYET SİTELERİNDE KARŞINIZA ÇIKAN YORUMLARDIR. EN AZ MEDYUM NİHAT’IN SİTESİNDE MEDYUM NİHAT’I ÖVEN YORUMLAR KADAR GERÇEKTİRLER. DEVAMI VAR :
 • Medyum Nihat hocaya tam dörtbin tl karşılığında bağlama büyüsü yaptırdım ya inanın hiç mi şe yaramaz, birazcık yarasa gam yemicem adam biz soydu soğana çevirdi benim yaptığım hataya sakın siz düşmeyin araştırmadan atlamayın hemen ,bu adam sahtekarın önde gidenidir çarpılmayın benim gibi .
 • Gül gibi geçindiğim bi evliliğim vardı sebepsiz yere bozulduğunu gördüğüm sıralarda muska yazdırmak için Medyum Nihat‘a baş vurdum sorunun hallolacağını söyleyerek para istedi verdim parayı ama hiç bi faydasını görmedim üzerinden 6 ay geçti dolandırıldım galiba.
 • Medyum Nihat hocayla tesadüfen tanıştım, telefonla bağlantı kurup görüştüm,iflasa giden iş yerim için bana büyüler yaptı, üç aya kadar herşeyin yoluna gireceğini söyledi ama bir yıl geçmesine rağmen herşey eskisinden de kötü oldu maalesef iş yerimi kapatmak zorunda kaldım kandırılıp dolandırıldığımda yanıma kar kaldı.
 • Hasta olan babama tabiat üstü güçleri olan bir medyumun iyileştirebileceği kulağıma gelmişti uzun araştırmalarım sonucu Medyum Nihat adında bi medyuma rastladım, babama yardımcı olacağını ama bunun da bir bedeli olduğunu söyledi istediği parayıda söylediği herşeyi de yapmama rağmen kandırıldığımı farkettim .
 • İşyerimde ve evimde huzurum kalmadığı zamanlarda tanıdım Medyum Nihati yüklü miktarda büyü ücreti almasına rağmen sıkıntılarım geçmedi üstelik ozamandan bu yana daha da arttı diyebilirim bu sahtekarın başka insanların canını yakmasını istemiyorum.
 • Sevdiğim kızı kaç kez istememize rağmen ailesi tarafından reddedildik bu durumu çözmek için Medyum Nihatla bağlantı kurdum,sözde bana evlilik büyüsü yaptı, söylediği herşeyi yapmama rağmen hiç faydasını görmedim altı ay beni oyaladığına mı yanim verdiğim paraya mı yanim şaştım.
 • Telefon numarasını bi arkadaşımdan almıştım Medyum Nihat nin aşk büyüsü yaptırmak istedim, ilk başta bana her konuda yardımcı olacağını söylemesine rağmen paramı aldıktan sonra doksan derece dönüş yaparak üzerimde güçlü bi büyü olduğunu bahane ederek bağlantıyı kesti benimle, bu sözde medyum sahtekar ve dolandırıcıdır.
 • Medyum ,büyücü şifacı diye ortalıkta gezen Medyum NİHAT, yalancı ve sahtekar biridir sakın aldanıp kanmayın insanların parasını alıp söylediği hiç bir sözü yerine getirmiyor,yaptığı büyülerdende fayda gren birini görmedim.
 • Sahtekar medyumların kol gezdiği bu dönemde benimde başımdan böyle bi durum geçtiMedyum Nihat denen bu adam internet üzerinden bi sayfa kurup burdan kandırıyor insanları, benimde altıbin tl mi çarptı hakkımı helal etmiyorum bu sahtekara düştüğüm bu duruma kimsenin düşmemesi için elimden geleni yapacağım.
 • Hocayım,ilimle bilimle uğraşıyorum diyerek bi çok arkadaşımı kandırmış Medyum Nihat denen bu kişi önce paralarını alıp güven konusunda garanti verip sonrada telefonlara bile cevap vermiyor insanların paralarını alıp üstüne yatıyor.
 • Bir çok insanı dolandıran kandıran ortalıkta Medyum Nihat diye dolaşan sahtekar benide kandırdı mahkeme süreci başlatmama rağmen uzun zaman oldu bi sonuç çıkmadı yani kandırıldıktan sonra ne yaparsanız yapın herşey boş.
 • Medyum Nihat sahtekarın tekidir sakın inanmayın ağına düşmeyin,yemin ederim arkadaşımı sömürdü,yardımcı diye yanında olanlar da sapık çıktı,yaptığı büyü tutmayınca ikincide kesin olur olmazsa paranın tamamını geri iade edecez diye insanları dolandırıyorlar
 • Karım evi terk edip gitti denize düşen yılana sarılır misali Medyum Nihat i buldum nerden bulduysam yaptığı geri getirme büyüsü hiçbir işe yaramadı üstüne 4500 tl mi çarptı işlerim de bu adam yüzünden bozuldu perişan etti beni sakın tuzağına düşmeyin
 • Bağlama büyüsü yaptırmak için araştırma yaparken Medyum Nihat ile tanıştım, büyüyü yapabileceğini ama söylediklerini yapmamı istedi benden,her dediğini harfiyen yapmama rağmen etkisini görmedim, hayal kırıklığı yaşattı bana ve hatırı sayılır paramı aldı yazıklar olsun, böyle sahtekarlara inanıp güvenmeyin .
 • Üst kat komşum üzerimde büyü var niyetiyle araştırma yaptığı sırada Medyum Nihat la tanışmış kadını büyüyü kaldırma bahanesiyle kandırıp parasını almış sakın sizde bu para avcısı büyücüye paranızı kaptırmayın
 • Kız kardeşim Medyum Nihat adında biriyle internet vesilesiyle tanışmış papaz büyüsü yapması karşılığında binbeşyüz tl para istemiş, büyüyü yaptığını yakın bi zamanda faydasını göreceğini söylemiş ama nafile kadın kardeşimi iyi dolandırmış tam sekiz ay geçti üzerinden durum hala aynı sahtekarın tuzağına sakın düşmeyin.
 • Eşimi para avcısı bir kadından korumak ve yuvamı kurtarmak için Medyum Nihat hocaya büyü yaptırdım 15 güne kadar etkilerini göreceksin dedi dört ay geçmesine rağmen hiç bi değişiklik görmedim bir avuç da paramı aldı, galiba dolandırıldım
 • Fal baktırma heveslisi değilim ama,birgün tesadüfen tanıştığım Medyum Nihat her derde deva muska yapabildiğini söylemişti,yüksek miktarda para vererek yaptırdığım muskadan bir yıl geçmesine rağmen fayda görmedim anlıcağınız iyi kazıklandım.
 • Sevgilim le aram bozulmuştu kuzenim in tavsiyesiyle Medyum NİHAT ile tanıştım daha ilk konuşmamızda para istedi karşılığında muska yazacaktı,istediği parayı temin edip verdim ama yaptığı büyünün hayrını ve faydasını görmedim benim hatama düşmeyin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + fourteen =